O nas

section-e2d703d

O nas

Firma MTA-Projekt sp. z o.o. istnieje od 2009 r. Swoje działania opieramy przede wszystkim na profesjonalizmie, terminowości i skrupulatności, które gwarantują udaną współpracę. MTA-Projekt zostało stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia najlepszych konstruktorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania technologiczne pojawiające się na rynku sztuki budowlanej – nie boimy się nowych wyzwań, stale się rozwijamy. Rocznie sporządzamy dokumentację techniczną konstrukcyjną dla inwestycji o łącznej powierzchni PUM ~80 000 m2. Specjalizujemy się w technologii żelbetowej, ale w naszym biurze powstają również projekty obiektów o konstrukcji stalowej i drewnianej. Wykonujemy także specjalistyczne projekty głębokiego fundamentowania. Pracujemy w środowisku BIM przy zastosowaniu trójwymiarowego modelu obiektu na platformach oprogramowania Autodesk Revit i Nemetschek Allplan. Wykonujemy dokumentację konstrukcyjną na podstawie opracowanego modelu trójwymiarowego obiektu, począwszy od części obliczeniowej, a skończywszy na części wykonawczej dokumentacji. Współpracujemy z menedżerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami BIM oraz koordynacji wielobranżowej opartej na formule OpenBIM i formatach IFC i BCF. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami najlepszych polskich i zagranicznych firm, wśród których należy wymienić: „SCHÖCK”, ”HILTI”, „LENTON”, „BETOMAX”, „HYDROSTOP”, „SCHOMBURG”. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej do wysokości 2.000.000 złotych.

Reasons

Kilka powodów

Dlaczego My

.01
Profesjonalizm

Nie boimy się trudnych i nietypowych projektów. Do każdego wyzwania podchodzimy w profesjonalny sposób, w pełni wykorzystując nasze umiejętności.

.02
Doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 12 lat, ale tworzy ją również indywidualne wieloletnie doświadczenie poszczególnych pracowników. Dzięki temu nasz zespół może pochwalić się ogromną wiedzą i intuicją budowlaną.

.03
Terminowość

MTA Projekt słynie z dotrzymywania nawet najkrótszych terminów. Presja czasu dodatkowo nas motywuje i mobilizuje, dzięki czemu nie popełniamy błędów i wywiązujemy się z każdego zadania.

O nas

Firma MTA-Projekt sp. z o.o. istnieje od 2009 r. Swoje działania opieramy przede wszystkim na profesjonalizmie, terminowości i skrupulatności, które gwarantują udaną współpracę. Nasza firma została stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia najlepszych konstruktorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania technologiczne pojawiające się na rynku sztuki budowlanej – nie boimy się nowych wyzwań, stale się rozwijamy.

Kontakt

 • Adres:
  ul. Kobielska 100/31, 03-835 Warszawa

 • Telefon:
  +48 22 465 87 51
  +48 604 177 394

 • e-mail:
  ma@mta-projekt.pl